Патріарх Святослав відвідав звільнений Славутич

23 квітня, 17:09
Католики
Патріарх  Святослав відвідав звільнений Славутич - фото 1
Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у дні Страсного тижня відвідав найпівнічнішу парафію УГКЦ у нещодавно звільненому від російської окупації Славутичі та зустрівся з воїнами розташованої у місті військової частини.

За повідомленням Департаменту інформації, Глава УГКЦ завітав до храму на честь ікони Матері Божої Неустанної Помочі та зустрівся з його настоятелем о. Юрієм Логазою, який також є капеланом прикордонних відділів Чернігівщини.

Глава УГКЦ завітав до храму на честь ікони Матері Божої Неустанної Помочі та зустрівся з його настоятелем о. Юрієм Логазою, який також є капеланом прикордонних відділів Чернігівщини.

Священик попросив особливо молитися за військових, які перебувають у російському полоні:

- Донедавна було досить важко, але на сьогодні найгірше те, що військовослужбовці моєї військової частини 3041 перебувають у полоні. Матері, діти, дружини з нетерпінням чекають на їхнє повернення. Вони щодня приходять сюди, до храму, ми молимося, поіменно щодня згадуємо кожного воїна, кожного військовослужбовця і віримо у ці дні перед Великоднем, що воскреслий Христос охопить їх там своєю любов’ю.

У о. Юрія Логази в період окупації народився син, якого назвали Юрієм і нещодавно охрестили.

Також Блаженніший Святослав зустрівся з воїнами військової частини, розташованої у Славутичі і передав їм подарунки: індивідуальні аптечки та прилад нічного бачення.

Виконувач обов’язків командира частини щиро подякував Глава УГКЦ за ці дарунки, бо вони під час захоплення частини окупантами «втратили все».