• Головна
  • Новини
  • Патріарх Філарет чекає від Турчинова звіту про 53 млн. грн, зібраних для сімей Небесної сотні...

Патріарх Філарет чекає від Турчинова звіту про 53 млн. грн, зібраних для сімей Небесної сотні

22.05.2014, 17:00
Патріарх Філарет чекає від Турчинова звіту про 53 млн. грн, зібраних для сімей Небесної сотні - фото 1
Дали на сім'ю лише по 12 тис. грн.

Філарет.jpgГлава Української Православної Церкви Київського Патріархату, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет має намір з'ясувати у голови Верховної Ради, в.о. президента Олександра Турчинова, як були витрачені 53 млн грн, зібрані для родичів людей, загиблих на Майдані, і чому їм виплатили тільки за 12 тис. грн.

Про це Патріарх Філарет повідомив в четвер, 22 травня, перед початком зустрічі релігійних діячів України з Олександром Турчиновим, передає кореспондент НБН.

«Я, наприклад, порушу питання: збирали кошти на сім'ї загиблих на Майдані – 133 людини загинули. Зібрали 53 млн грн, а дали на сім'ю лише по 12 тис. грн. Виникає питання: а де інші кошти, куди вони пішли чи підуть? І тому я хочу порушити питання перед головою Верховної Ради, щоб створили якусь комісію з розподілу цих коштів серед сімей, діти або чоловіки яких загинули на Майдані», – сказав Філарет.

Також Патріарх додав, що на зустрічі буде порушене питання ціни на газ для Церкви. «Церкву прирівняли до прибуткових організацій, а церква, згідно зі статутом, – не прибуткова організація. Тому ми хотіли просити владу, щоб церкву прирівняти до населення», – заявив він.