• Головна
  • Новини
  • Патріарх Філарет у Хмельницьку очолив святкування 1025-річчя хрещення Русі-України...

Патріарх Філарет у Хмельницьку очолив святкування 1025-річчя хрещення Русі-України

10.09.2013, 10:37
Патріарх Філарет у Хмельницьку очолив святкування 1025-річчя хрещення Русі-України - фото 1
Патріарх УПЦ КП Філарет (Денисенко) відвідав Хмельницьку єпархію. Візит першоєрарха був присвячений святкуванню в єпархії 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України.

1088-uoc.jpgПатріарх УПЦ КП Філарет (Денисенко) відвідав Хмельницьку єпархію. Візит першоєрарха був присвячений святкуванню в єпархії 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України.

Про це повідомляє офіційний сайт Київського Патріархату.

6 вересня 2013 року Патріарх Філарет прибув на кордон Хмельницької області, де його зустрічали митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (Махота) та запрошені на святкування архиєреї.

У місті Красилові Глава УПЦ КП освятив храм Святої Тройці та у співслужінні з митрополитами, архиєпископами та священиками, очолюваної ним Церкви, відправив Службу Божу. По завершені Богослужіння Предстоятель привітав парафіян із освяченням храму і відзначив меценатів, а також усіх, хто долучився до будівництва храму церковними орденами і грамотами.

Глава Київського Патріархату у рамках свого візиту також очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі святого апостола Андрія Первозванного м. Хмельницького, відвідав у обласній філармонії урочисту академію, дав інтерв’ю місцевим ЗМІ, зустрівся з паствою.