• Головна
  • Новини
  • Патріарх Філарет відвідав Рівненську єпархію та нагородив владу і благодійників медалями...

Патріарх Філарет відвідав Рівненську єпархію та нагородив владу і благодійників медалями

15.10.2013, 09:35
Патріарх Філарет відвідав Рівненську єпархію та нагородив владу і благодійників медалями - фото 1
Помолитись за Патріаршою Літургією прибула велика кількість вірян, представники регіональної влади, громадських організацій та інтелігенції.

Філарет_Рівне.jpgУ Рівному свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначається з особливим піднесенням, адже на Її честь зведений кафедральний собор. 14 жовтня 2013 року, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці, у Свято-Покровському кафедральному соборі урочисте богослужіння очолив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Йому співслужили архиєпископ Рівненськоий і Острозький Іларіон, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан та духовенство УПЦ КП.

За повідомленням прес-служби Київської Патріархії, помолитись за Патріаршою Літургією до храму прибула велика кількість вірян, представники регіональної влади, громадських організацій та інтелігенції.

Патріарх Філарет звернувся до присутніх з архипастирським словом та відзначив голову Рівненської обласної державної адміністрації Василя Берташа, голову Рівненської обласної ради Юрія Кічатого, міського голову Рівного Володимира Хомка, голову правління ПАТ «Рівнегаз» Петра Дубаса, генерального директора ВП «Рівненська АЕС» Павла Павлишина, благодійників Грицака Віталія і Костючко Сергія та лікаря Рівненської центральної міської лікарні Коваля Романа – ювілейними медалями «1025 років Хрещення Руси-України».

Також Архиєрейською грамотою нагороджений старший священик Свято-Покровського собору прот. Роман Довбета.

Від імені влади та жителів краю голова Рівненської ОДА Василь Берташ подарував Патріарху Філарету ікону Богородиці Неустанної Помочі.

По завершенні Літургії відбувся хресний хід навколо храму, який завершився на соборній паперті читанням святкового Євангелія. По завершенні богослужіння Патріарх Філарет дав інтерв’ю представникам ЗМІ.