Патріарх Кирил і після вакцинації служить в повній самоізоляції

Чергову святкову Літургію без духовенства і мирян, майже в повній самоізоляції, відправив Патріарх Кирил (Гундяєв) 6 червня на об'єкті "Скит" в Одинцовському районі Московської області, який закритий для вільного відвідування.

Патріарх Кирил і після вакцинації служить в повній самоізоляції - фото 73596

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

Офіційний сайт Московської Патріархії іменує цей Об'єктом "скитом св. Олександра Невського біля Передєлкіно", хоча у відкритому доступі немає інформації про канонічний статус цього скиту, часу його заснування, настоятеля (настоятельки) або намісника і насельників.

Практика регулярного служіння на самоті на об'єкті "Скит" у нинішнього глави РПЦ закріпилася в жовтні минулого року, коли він заявив про відхід на самоізоляцію після контакту з особою, інфікованою коронавірусом.

У березні нинішнього року Московська Патріархія повідомила про успішну вакцинації Патріарха від цієї інфекції, після чого він провів очне засідання Синоду РПЦ в масці і почав інколи здійснювати Літургії в храмі Христа Спасителя, хоча про його повернення до довірусного графіку джерела в РПЦ поки не повідомляють.

В оточенні Кирила говорить про можливе погіршення його самопочуття.