Патріарх Кирил назвав відвідування Києва Варфоломієм "гріховним"

Патріарх Кирил назвав відвідування Києва Варфоломієм "гріховним" - фото 1
Патріарх Кирил Гундяевв під час проповіді на свято Успіння Пресвятої Богородиці звернувся за допомою до Богородиці в розв'язанні конфлікту РПЦ з Константинопольським Патріархатом і Церквами світового православ'я.

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

За словами керівника РПЦ, "єдність православних Церков" сьогодні розривається силами зла, які нібито, "використовуючи важке становище, що склалося на Україні, намагаються розірвати єдність Православної Церкви і у чомусь встигають". Таким успіхом Кирило вважає "гріховне і малопоясниме відвідування Константинопольським Патріархом Києва і його співслужіння з розкольниками".

Головне свідчення візиту Вселенського Патріарха до Києва, на думку його московського побратима, є в "тому важкому шляху, яким йде Церква Христова". У зв'язку з цим Кирило висловив "надію на здатність в особистому своєму житті долати гріх і неправду і прагнути порятунку".

Нагадаємо, у день приїзду Патріарха Варфоломія "благочестиві" прихильники УПЦ МП намагалися зустріти першоєрарха на трасі, аби виразити свою незгоду з Томосом. Потім вони з тією метою зібралися під стінами Верховної Ради. У руках вони тримали плакати з написами, значення яких вони часом не розуміли.

У ПЦУ ці протести назвали "пшиком" та "комсомольським антицерковним карнавалом".

Вчора, 23 серпня, Митрополит Онуфрій благословив цей "пшик".

Згідно із опитуванням КМІС, 49,0% прихильників УПЦ МП позитивно ставляться до візиту Варфоломія, нейтрально - 35,1%, негативно - 14, 6.