Патріарх Кирил привітав Лукашенка з перемогою на виборах

Слідом за Володимиром Путіним Патріарх РПЦ Кирил (Гундяєв) привітав 10 серпня Олександра Лукашенка з "перемогою на виборах Президента Республіки Білорусь".

Патріарх Кирил привітав Лукашенка з перемогою на виборах - фото 56716

 

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

На тлі надходжень з Мінська та інших міст Білорусі повідомлень про сотні поранених мирних протестуючих, багато з яких є православними, глава Московського Патріархату запевняє Лукашенка, який претендує вже на 6-й термін, в тому, що він "незмінно приділяє увагу питанням духовно-морального стану людей, про що свідчить, зокрема, плідна взаємодіч органів державної влади з Білоруським екзархатом ".

Патріарх Кирил висловив надію на продовження співпраці, «покликаного сприяти консолідації народу, реалізації соціально значущих проектів та ініціатив, освіті та патріотичному вихованню молодого покоління, утвердження в суспільстві неминущі ідеалів милосердя, миру, добра і справедливості».

Тим часом два цехи Білоруського металургійного заводу оголосили страйк. Робітники підприємства попереджали, що якщо вибори будуть нечесними, то вони залишають за собою право на політичний страйк.