Патріарх Кирил призначив в. о. ігумені Корецького монастиря, що на Рівненщині

Патріарх Кирил призначив в. о. ігумені Корецького монастиря, що на Рівненщині - фото 1
Монахиня Парфенія (Новак) призначена виконуючою обов'язки ігумені Свято-Троїцького Корецького ставропігійного жіночого монастиря.

Відповідний указ видав Патріарх Кирил, повідомляє Православная жизнь.

«Указом Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила від 5 листопада 2021 року насельниця Свято-Троїцького Корецького ставропігійного жіночого монастиря монахиня Парфенія (Новак) призначена виконуючою обов'язки ігуменії Корецької обителі до рішення Священного Синоду про призначення ігуменії», – йдеться у повідомленні.

Насельницям монастиря очільник Моспатріархату висловив співчуття у зв'язку зі смертю ігумені Рафаїли (Хільчук).

Нагадаємо, ігуменя Рафаїла (Хільчук) відійшла до Господа 4 листопада на 69-му році життя. Чин відспівування новопреставленої відбудеться у суботу, 6 листопада.

Свято-Троїцький Корецький ставропігійний жіночий монастир розташований у м. Корець Рівненської області України. У церковному відношенні перебуває під духовною опікою Патріарха Московського. Статус ставропігійного монастирю надав Патріарх Пимен у 1984 році у зв'язку із конфліктом між настоятельницею обителі ігуменею Наталією (Ільчук) та екзархом України митрополитом Філаретом (Денисенком).