Патріарх Московський заявив, що окупантів, які вторглися в Україну, виховала Російська Православна Церква

Патріарх Московський заявив, що окупантів, які вторглися в Україну, виховала Російська Православна Церква - фото 1
Кирил (Гундяєв) на богослужінні під час візиту до Пензи говорив про війну, яку Росія веде в Україні. Він похвалив окупантів за «мужність і самопожертву», про які йому нібито розповіли священики, які опікуються рашистськими військовими. За словами Патріарха Кирила, окупанти у своїх вчинках в Україні керуються не грошима чи наказами керівництва, їхньою мотивацією є православне виховання.

Крім того, Патріарх Московський заявив, що у Європі та Америці не будуються нові храми, а Росія, яка займається будівництвом нових церков, є «дивом Божим», повідомляє Главком.

Нагадаємо, що після звільнення Київської області, Україна і світ дізналися про звірства російських окупантів у Бучі, Ірпені та інших містах і селах столичного регіону. На звільненій від рашистів території знаходили братські могили, інші сліди масових убивств, були зафіксовані численні факти зґвалтувань.

Журналісти виявили, що у Бучі звірствували підрозділ Росгвардії «Витязь», 76-та гвардійська десантно-штурмова дивізія з Пскова та «кадировці».

Також рашисти чинили військові злочини й на інших тимчасово захоплених територіях. Зокрема, у Чернігівській області, де Генпрокуратура вже встановила особи десятка катів.

Пізніше стало відомо, що окупанти знущаються над мирними жителями України і на півдні, у захопленій Херсонській області.