«Цей храм є надією на відродження України після війни», - Глава УГКЦ освятив новий храм в Обухові

24.06.2022, 11:50
Католики
«Цей храм є надією на відродження України після війни», - Глава УГКЦ освятив новий храм в Обухові - фото 1
Сьогодні, коли ворог на нашій землі все руйнує, нищить, веде війну «випаленої землі» – ми будуємо! Необхідно мати велику віру, щоб під час війни будувати храми. Треба мати погляд у майбутнє, який пробиває хмари, які над нами згустилися. На цьому наголосив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час Архиєрейської Божественної Літургії в новоосвяченому храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці при монастирі Студійського уставу в Обухові, на Київщині. Із Главою Церкви співслужили монахи студити та священики Київської архиєпархії.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Блаженніший Святослав подякував настоятелю цього храму о. Олександру Приліпу за докладені зусилля для будівництва храму в той час, коли ворог постійно руйнує.

«Цей храм є надією на відродження України після війни», - Глава УГКЦ освятив новий храм в Обухові_1

«Цей храм є надією на відродження України після війни», - Глава УГКЦ освятив новий храм в Обухові_2

«Цей храм є надією на відродження України після війни», - Глава УГКЦ освятив новий храм в Обухові_3
Ієромонах Олександр Приліп

«Хтось скаже – наївний, а я скажу – успішний будівничий не тільки видимих храмів, а й невидимий будівничий людських душ, що так потребують сьогодні простору, де можна прийти і зцілитися від тих ран, які сьогодні отримує українець у сучасних обставинах», – зазначив Глава УГКЦ.

«Сьогодні ми дякуємо Тобі, Господи, за дар цієї святої обителі і цього святого храму. Дякуємо Тобі за те, що ти лишив себе між нами у Тайні Пресвятої Євхаристії, яка рятувала Церкву і будувала її в найтяжчих і найтемніших моментах її історії і народу. Ми сьогодні дякуємо Тобі за промінчик надії, що в Тобі, з Тобою і завдяки Твоїй присутності ми вже сьогодні перемагаємо зло. Ми переможемо, будемо будувати і відновлювати, тому що все те походить від Тебе», – додав на завершення Глава УГКЦ.