Патріарх Святослав очолить відзначення 10-ліття Івано-Франківської митрополії УГКЦ

07.12.2021, 19:28
Католики
Патріарх Святослав очолить відзначення 10-ліття Івано-Франківської митрополії УГКЦ - фото 1
У понеділок, 13 грудня, до Івано-Франківська завітає Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Урочисті богослужіння відбудуться в архикатедральному і митрополичому соборі Воскресіння Христового.

В рамках свого візиту на Прикарпаття Патріарх Святослав очолить Архиєрейську Божественну Літургію та освятить нові горельєфи, які напередодні будуть встановлені на фасаді собору, ісповідникам віри Владиці Павлу Василику та Владиці Софрону Дмитерку – підпільним єпископам Станіславівським.

Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ оприлюднив програму урочистостей.

Програма святкування:

10.45 – зустріч Блаженнішого Святослава

10.50 – освячення горельєфів

11.00 – Архиєрейська Божественна Літургія

Для усіх охочих долучитися до спільної молитви, буде здійснюватися трансляція на ОТБ «Галичина», а також в мережі Facebook та YouTube. Також для мешканців, які прийдуть на молитву, буде встановлений великий лед-екран.

З цієї нагоди у четвер, 9 грудня, для представників ЗМІ відбудеться пресконференція в приміщенні конференційного залу Івано-Франківського Архієпархіального управління (вул. Василіянок, 64). Початок об 11.00 год.

Окрім того, 14 грудня запланований візит Глави УГКЦ до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Додамо, що саме цього дня, 13 грудня 2011 р., відбулася історична подія – отримавши згоду Синоду єпископів УГКЦ та згоду Апостольського престолу, Глава УГКЦ проголосив заснування Івано-Франківської Митрополії Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ). Першим Митрополитом став владика Володимир Війтишин. Івано-Франківська Митрополія УГКЦ охоплює територію в адміністративних межах Івано-Франківської та Чернівецької областей.