Патріарх Святослав освятив багатофункціональний центр у Зарваниці

19 травня, 11:01
Католики
Патріарх Святослав освятив багатофункціональний центр у Зарваниці - фото 1
У Зарваниці під час 94-ї сесії Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні, яка з 16 по 19 травня відбувається під проводом Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, відбулося освячення багатофункціонального центру.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Засідання Синоду проходить саме в новозбудованому багатофункціональному навчально-просвітницькому центрі. У перший день Синоду Блаженніший Святослав освятив каплицю та благословив приміщення зведеного центру, який призначений служити для добра УГКЦ та українського народу.

Як повідомляють в УГКЦ, натхненником для будівництва унікального центру став митрополит Андрей Шептицький, який завжди дбав про належну освіту для української молоді. Чимало коштів митрополит Андрей вкладав у освітні програми, організував близько 100 експериментальних сільських шкіл з садівництва та городництва на Галичині, Прикарпатті й Волині.

У багатофункціональному центрі організовуватимуться вишколи для молоді, Школа молодого лідера, курси для катехітів, реколекції для різних молодіжних організацій, освітян, держслужбовців та спеціалістів інших сфер діяльності, проводитимуться зустрічі з відомими діячами. У майбутньому тут організовуватимуться лекції з: аграрного туризму, СГ менеджменту, СГ страхування, відновлювальної енергетики, кооперації й інших сучасних напрямів. Відбуватимуться зустрічі з провідними спеціалістами, які ознайомлюватимуть з новими методами виробництва продукції. Окремо планується організувати реабілітаційні курси для військовослужбовців та учасників бойових дій.