Патріарх Святослав подякував католикам Польщі за молитви за Україну

Патріарх Святослав подякував католикам Польщі за молитви за Україну - фото 1
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у листі до Голови Конференції єпископів Польщі архиєпископа Станіслава Гондецького подякував польським католикам за молитви за мир в Україні, назвавши це надзвичайно важливим сигналом не лише для України, а й для всієї Європи бути разом у цей дуже тривожний час загрози війни з боку Росії.

«Дозвольте щиро подякувати за солідарність, виражену через звернення до священиків і єпископів по всій Польщі про молитву за мир в Україні», – зазначає Предстоятель УГКЦ у листі. Про це інформує Департамент інформації УГКЦ.

На його переконання, ми, як християни, духовно об’єднані в спільній молитві, можемо разом ефективно протистояти ідеології, яка пропагує ненависть і ворожість.

«Висловлюю визнання Вам, Ваша Ексцеленціє, та Польській єпископській конференції за всі прояви духовного зв’язку, що є великою підтримкою для схвильованого українського суспільства. Сьогоднішня напружена політична ситуація вимагає від наших єпископатів сміливих дій на різних рівнях церковного життя», – мовиться у листі Глави Церкви.

«Особисто та від імені Синоду єпископів УГКЦ, – продовжує думку Глава УГКЦ, – дякую за Вашу доброту та підтримку. Щиро вітаю Вас у дусі братньої любові. Нехай турбота, милосердя і благодать люблячого Отця неустанно перебуває у Католицькій Церкві Польщі».

Додамо, що Голова Конференції єпископів Польщі архиєпископ Станіслав Гондецький закликав священиків усієї Польщі молитися за мир в Україні.

«Щиро прошу всіх священиків у Польщі через посередництво єпископів молитися за мир в Україні», – сказав архиєпископ Станіслав Гондецький. «Я прошу вас співати благання в неділю, а також у будні, і молитися у цьому наміренні, який дуже близький для серця поляків і необхідний у зв’язку з часом, у якому ми зараз живемо», – повідомляють на сайті Польської єпископської конференції.