Патріарх Святослав привітав Митрополита Львівського УГКЦ Ігоря (Возьняка) з ювілеєм

23.11.2020, 15:49
Католики
Патріарх Святослав привітав Митрополита Львівського УГКЦ Ігоря (Возьняка) з ювілеєм - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав від свого імені та від Синоду єпископів УГКЦ привітав владику Ігоря (Возьняка), архиєпископа і митрополита Львівського, з нагоди 40-річчя єрейських свячень.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ваші свячення, які Ви прийняли в далеких 80-х з рук ісповідника віри, місцеблюстителя УГКЦ в підпіллі владики Володимира Стернюка, були для Вас великим викликом, але для Церкви, що перебувала в підпіллі, – Господнім благословенням», - йдеться у привітанні.

«Ваше покликання і відтак священниче служіння, – пише Глава УГКЦ, – формувалося в катакомбних умовах, у час, коли наша Церква кров’ю своїх вірних синів і дочок свідчила вірність Богові та Наступнику апостола Петра. Своїми проповідями, повчаннями, уділенням Святих Таїнств Ви несли правдиву науку нашим вірним, які за атеїстичного режиму відчували величезну спрагу за Богом. Усім цим і, зокрема, сміливою поїздкою до Кремля на зустріч із тодішнім керівництвом Радянського Союзу Ви наблизили час перемоги – торжественний вихід УГКЦ із підпілля».

«Святкування Вашого ювілею – це велика подія для всіх нас. Разом із Вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та Божому людові», – мовиться у привітанні.

На переконання Блаженнішого Святослава, владика Ігор став прикладом для священиків, для тисяч вірних УГКЦ став турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод. Відтак вірні Львівської архиєпархії через його служіння відкривають для себе велич Української Греко-Католицької Церкви.