Патріарх УГКЦ до учасників фестивалю «Вітер На-Дії»: «Нехай вітер Божого Духа підхопить кожного з вас, а надія супроводжує на всіх дорогах земного життя»

13 вересня, 08:45
Суспільство
Патріарх УГКЦ до учасників фестивалю «Вітер На-Дії»: «Нехай вітер Божого Духа підхопить кожного з вас, а надія супроводжує на всіх дорогах земного життя» - фото 1
Фестиваль «Вітер На-Дії» має дуже багато різних завдань, але покликання одне – допомогти сучасній молодій людині крокувати своїм життям разом із Христом.

На цьому наголосив Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав у відеозверненні до учасників фестивалю, передає Департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель привітав усіх учасників унікальної християнської молодіжної події. Він зазначив, що ми, як християни, сьогодні маємо надію, бо отримуємо її через віру в Бога і своєю надією, повинні нею оживляти людство.

«Сьогодні наш молодіжний фестиваль має дуже багато різних завдань, але покликання одне – допомогти сучасній молодій людині крокувати своїм життям разом із Христом», – наголосив Блаженніший Святослав і нагадав про Катехизм для молоді «Ми йдемо з Христом», який кілька місяців тому було презентовано в Українській Греко-Католицькій Церкві.

Вся наша катехитична мандрівка, до якої ми закликаємо кожного сторінками цього Катехизмза його словами, нав’язана до біблійної події – подорожі Ісуса Христа зі своїми учнями до Емаусу. У цій подорожі Ісус Христос заглиблюється в розмову, яку учні ведуть у дорозі.

«Сумніви, болі, радощі та навіть розчарування учнів є важливими для самого Христа. Це означає, що сьогодні вони є важливими для нашої матері-Церкви», – сказав він.

«Христос запитує: про що ви між собою дискутуєте, навіть тут зібрані на фестивалі Вітер На-Дії? Чим ви живете? Якими є ваші проблеми? Бо все те, чим ви живете, дуже важливе для Христа. Саме тому Він заглиблюється в ці дискусії, сумніви, намагається стати поруч, іти разом і промовляти до молодого серця. Так само Він хоче промовляти до вас під час цього фестивалю», – підкреслив Глава Церкви.

«Усім вам, хто зібрався на цей фестиваль, бажаю, щоб ваші серця горіли, коли Господь Бог до вас промовляє. Хай Він розігріває ваші серця Божественною вірою, надією, любов’ю, щоб ви, вернувшись додому, змогли запалити християнською вірою, надією і любов’ю ще тисячі сердець ваших ровесників, рідних та близьких, усіх тих, кого дорогою зустрінете. Радості, миру, Божого благословення зичу всім вам, які берете участь у цьому фестивалі – "Вітер На-Дії"», – побажав на завершення Патріарх УГКЦ.