Патріарх УГКЦ назвав глобальну місію українців у 2021 році

Патріарх УГКЦ назвав глобальну місію українців у 2021 році - фото 1
Наступного року головною гуманітарної проблемою в світі стане збільшення кількості голодуючих людей. У цих умовах українці як народ можуть взяти на себе глобальну місію - боротьбу з голодом на світовому рівні.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" Глава УГКЦ Святослав Шевчук.

"Пандемія (коронавірусу - Ред.) матиме дуже глибокі наслідки. До цього часу ми лише усвідомили ці наслідки на рівні охорони здоров'я, слабкості нашої системи охорони здоров'я, тих різних здатностей нашої держави забезпечити необхідну медичну допомогу. Але є інші наслідки. І, можливо, найближчою такою гуманітарною проблемою буде проблема забезпечення базових потреб людей. Сьогодні йдеться про те, що наступний рік може бути небезпечним роком, коли кількість людей у світі, яка буде страждати від голоду, може вирости в десятки разів", - розповів він.

За словами Предстоятеля УГКЦ, коли йдеться про боротьбу з загрозою голоду, в українського народу в світі є окрема місія.

"Ми пережили Голодомор, знаємо, що таке голод. І ми повинні в світі, як народ, держава, бути голосом тих, хто голодує. Історія українського народу в нових обставинах нам дає глобальну місію, ми повинні сказати "ні голоду!" в третьому тисячолітті. В нас є ресурс, є земля, в нас є шанс включитися в боротьбу з голодом на світовому рівні", - підкреслив він.