Патріарх УГКЦ передав військовим морякам ікону Матері Божої Неустанної Помочі

Патріарх УГКЦ передав військовим морякам ікону Матері Божої Неустанної Помочі - фото 1
Глава УГКЦ Святослав Шевчук 4 серпня в Одесі зустрівся з командувачем військово-морських сил України контр-адміралом Олексієм Неїжпапою.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У ході зустрічі Патріарх Свяирслав передав військово-морським силам ЗСУ автентичний список ікони Матері Божої Неустанної Помочі, оригінал якої перебуває у храмі Святого Альфонса Ліґуорі в Римі. Сама ж ікона, що шанується християнами східної та західної духовних традицій, – особливий сакральний символ єдності Христової Церкви.

Глава УГКЦ запевнив командувача у глобальній молитовній підтримці військовослужбовців ВМС України з боку вірних УГКЦ, що сьогодні проживають на всіх континентах земної кулі.

«В особі Матері Божої Неустанної Помочі військово-морські сили України одержують завжди вірну підтримку та невтомну заступницю перед Божим престолом. Ми ж, як Церква Христова в Україні та на поселеннях, готові й надалі через наших капеланів спільно з іншими українськими Церквами надавати всю необхідну духовну допомогу матросам, старшинам і офіцерам українського військового флоту», – зазначив Предстоятель.

Відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ від 2017 року, щорічно першої неділі липня Українська Греко-Католицька Церква в вшановує ікону Матері Божої Неустанної Помочі. День вшанування цієї ікони збігається зі святкуванням Дня військово-морських сил України.