Патріарх УГКЦ: Посвята України і Росії Непорочному серцю Марії стане основним моментом перемоги над злом

Патріарх УГКЦ: Посвята України і Росії Непорочному серцю Марії стане основним моментом перемоги над злом - фото 1
УГКЦ готується до Акту присвячення України і Росії Непорочному Серцю Марії, яке у п’ятницю проведе Папа Франциск.

Про це під час проповіді заявив Патріарх УГКЦ.

"Відповідно до прохань Пречистої Діви Марії, які Вона проголосила ще на початку ХХ століття у Фатімі, Папа Франциск разом з єпископами Католицької Церкви всього світу посвятить Україну і Росію Непорочному серцю Пречистої Діви Марії. Богородиця просила молитися за навернення Росії, бо інакше зло, яке з неї вийде, буде нищити інші країни. Раніше казали, що не варто говорити про Фатімське об’явлення, щоб не ображати Росії, але тепер Святіший Отець захотів звернути увагу на це прохання Богородиці про посвяту, щоб перемогти зло, яке на наші землі приходить з тієї частини світу і Європи", - зазначив першоєрарх.

Глава УГКЦ пригадав, як у 2014 році священнослужителі відновили посвяту України під покров Пречистої Діви Марії і ворог зупинився.

"Посвята України Непорочному серці Марії – це щось нам відоме. Свого часу князь Ярослав Мудрий, збудувавши собор Святої Софії і створивши мозаїку Нерушимої Стіни, посвятив під покров Пречистої Діви Марії своє місто, свій народ і свою Державу. А коли почалася війна на сході України, 6 квітня 2014 року ми відновили тут цю посвяту нашого народу й Держави під покров Пречистої Діви Марії і ворог був зупинений силою Божої правди та Його світла. Ми віримо, що ця посвята України і Росії Непорочному серці Марії, здійснена в єдності всіх єпископів Вселенської Церкви під проводом наступника апостола Петра, буде основним моментом перемоги над злом, дияволом і його слугами, які і сьогодні сіють смерть в Україні", - заявив Предстоятель УГКЦ.

"Нехай це зло буле переможене на півночі, півдні, заході та сході України. Ми знаємо, що Непорочне серце Марії є символом Її святої і чистої волі, яку Вона виявила, коли сказала архангелу Гавриїлові своє «так». «Нехай буде мені за словом твоїм» (Лк. 1, 38). У цей момент Пречиста Діва Марія стерла голову дияволові, апокаліптичному звірові, який знову біснується, нападає з росії на Україну.

Ця посвята нехай буде моментом, коли голова цього змія силою молитви самої Богородиці, Київської Нерушимої Стіни, буде знову стята Україною! Ми в це віримо і за це молимося. Ми кажемо: «Пресвятая Богородице, спаси нас!» Амінь", - додав Патріарх УГКЦ Святослав Шевчук.

25 березня Папа Франциск посвятить Росію та Україну Непорочному серцю Марії.