Патріарх УГКЦ привітав владику Давида Мотюка з 60-літтям

13 січня, 15:40
Католики
Патріарх УГКЦ привітав владику Давида Мотюка з 60-літтям - фото 1
Патріарх УГКЦ Святослав привітав владику Давида Мотюка, єпарха Едмонтонського, апостольського адміністратора Нью-Вестмінтерської єпархії та голову Патріаршої катехитичної комісії, з нагоди 60-річчя з дня народження.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ у вітальній грамоті висловив подяку Господеві за дар життя, святительського служіння владики Давида для Бога і Церкви та запевнив у молитві.

«Ваше священиче, а згодом архиєрейське служіння надзвичайно плідне, бо вміщує в собі і велику пастирську турботу про люд Божий, і клопітку наукову працю, яка увінчалася докторатом із канонічного права», – йдеться у привітанні.

«Для тисяч вірних нашої Церкви, які проживають на теренах Канади, Ви стали турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод, хранителем нашої культури та ідентичності. Високо цінуємо також Вашу плідну діяльність як голови Патріаршої катехитичної комісії», – додав Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав побажав ювіляру рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх починаннях на славу Божу та для добра УГКЦ і рідного народу.