Глава УГКЦ зустрівся з Леонідом Кравчуком та представниками НФТУ

Глава УГКЦ зустрівся з Леонідом Кравчуком та представниками НФТУ - фото 1
У резиденції Глави УГКЦ Святослава 25 лютого відбулася робоча зустріч з першим президентом України Леонідом Кравчуком та представниками організаційного ядра Національного форуму «Трансформація України» (НФТУ).

Про це повідомляє Департамент зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні.

В результаті обговорення ситуації України було визначено доцільним започаткувати національний круглий стіл як форму сприяння консолідації зусиль усіх державницько-патріотичних сил.
Метою діяльності такого круглого столу мало б бути остаточне становлення української державності на всій її території, а також усвідомлення усіма громадянами незаперечної цінності Соборної Української Держави.

У зустрічі взяли участь: Л. М. Кравчук, перший президент України; Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, головуючий у Всеукраїнській раді Церков і релігійних організацій; М. С. Паночко, Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської; Михайло Харій, координатор НФТУ, та митр. прот. УГКЦ Олекса Петрів, координатор Духовної ради форуму.

На завершення зустрічі Блаженніший Святослав подарував кожному учаснику зустрічі в сам день 150-річчя Лесі Українки книжку «Апокриф: Чотири розмови про Лесю Українку», що була видана до ювілею великої поетеси.