Патріарх Варфоломій отримав премію від Американського єврейського комітету

Патріарх Варфоломій отримав премію від Американського єврейського комітету - фото 1
Патріарх Константинопольський Варфоломій отримав премію «За людську гідність» від Американського єврейського комітету.

Про це повідомляє Orthodox Times, повідомляє Благовіст-інфо.

У рамках церемонії, що відбулася в Нью-Йорку 1 листопада, президент АЄК Харієтт Шлейфер вручила Патріарху Варфоломію факсимільну копію сторінки з першим розділом Книги Буття з Кеннікотської Біблії – шедевра єврейської ілюстрованої книги 15 століття.

Премію «За людську гідність» було присуджено Патріарху Варфоломію «за його турботу про людство та навколишнє середовище, унікальну відданість мирному співіснуванню релігій, винятковий внесок у розвиток православно-юдейських відносин», заявив рабин Ноам Маранс, директор з міжрелігійних відносин АЄК.

Після церемонії Патріарх Варфоломій відвідав резиденцію Архиєпископії Константинопольського Патріархату в Америці. Потім Патріарх взяв участь у обіді із релігійними лідерами Нью-Йорка. У заході також взяв участь католицький архиєпископ Нью-Йоркський кардинал Тімоті Долан, рабин Артур Шнейєр та постійний представник Святого Престолу при ООН архиєпископ Габріеле Джордано Качча.

Також 1 листопада Патріарх Варфоломій взяв участь у подячному молебні, що пройшов у каплиці Антіохійської Православної Архиєпископії в Північній Америці спільно з главою Архиєпископії, митрополитом Нью-Йоркським Йосипом (аз-Зехлауї).