Патріарх Варфоломій отримав вишиванку та футболку української збірної на Євро-2020

28 серпня, 09:48
Православні
Патріарх Варфоломій отримав вишиванку та футболку української збірної на Євро-2020 - фото 1
Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко під час зустрічі із Вселенським патріархом Варфоломієм у Стамбулі подарував Вселенському Патріарху українську вишивану сорочку та футболку форми національної збірної.

Про це Павелко повідомив у Фейсбуці.

“Перебуваючи у Стамбулі, мав честь зустрітися із Вселенським Патріархом Варфоломієм, який нещодавно й сам приїздив до України та вітав нашу державу з 30-річчям проголошення Незалежності... Не порушуючи традицію, презентував Вселенському патріарху Варфоломію два подарунки: українську вишивану сорочку й особливо цінний наш футбольний сувенір - футболку форми національної збірної, яка під час Євро-2020 стала невербальною нотою до всього світу про самоствердження неподільної України, дякуючи своєму дизайну з мапою країни та гаслами «Слава Україні!», «Героям Слава!». На подарунку гравці нашої головної команди залишили свої підписи”, - йдеться у дописі.

Патріарх Варфоломій отримав вишиванку та футболку української збірної на Євро-2020 - фото 78082

 

Павелко розповів, що передувала особистій аудієнції зі Вселенським Патріархом Варфоломієм важлива в його житті подія - вінчання у Константинопольській Православній Церкві. Подружжя отримало від предстоятеля благословення.

Нагадаємо, 20-24 серпня Вселенський Патріарх Варфоломій перебував із візитом в Україні з нагоди 30-річчя Незалежності.