Патріарх Варфоломій підтвердив свій візит в Україну у серпні 2021 року

Патріарх Варфоломій підтвердив свій візит в Україну у серпні 2021 року - фото 1
У 2021 році Патріарх Константинопольський Варфоломій відвідає Україну з нагоди Дня її незалежності. Про це він ще раз повідомив у своєму привітанні предстоятелю Православної Церкви України Епіфанію з нагоди річниці його обрання Главою ПЦУ.

Переклад привітання опублікував у Facebook заступник голови управління зовнішніх церковних зв'язків ПЦУ Євстратій (Зоря).

"Ми перебуваємо у передчутті радості зустрічі з Вашим Блаженством 2021 року у Києві під час нашого візиту до України з нагоди відзначення 30-ої річниці проголошення її Незалежності на люб’язне запрошення з боку Його Високоповажності Президента країни пана Володимира Зеленського. Ми мали нагоду прийняти Високоповажного пана Президента на Фанарі і обговорити поточні питання в атмосфері прекрасної співпраці. Нас дуже потішила і нещодавня присутність тут Високоповажного Прем’єр-міністра України пана Дениса Шмигаля на Престольному святі Вселенського Патріархату, після чого ми могли у щирій та плідній атмосфері обмінятися думками", – йдеться у листі Патріарха Варфоломія.