Патріарх Варфоломій прийняв делегацію невизнаної Македонської Церкви

Патріарх Варфоломій прийняв делегацію невизнаної Македонської Церкви - фото 1
Єпископ Антаніський Парфеній, настоятель Бігорського монастиря в Північній Македонії, відвідав 15 грудня резиденцію Вселенського Патріархату на Фанарі (Стамбул) на чолі делегації монахів з монастирів Бігора, Райчиця, Пречиста і Кнезіно.

Про це повідомляє Портал Credo.

З боку Константинопольського Патріархату гостей із невизнаної світовим православ'ям Македонської Церкви приймали Патріарх Варфоломій та старший митрополит Халкідонський Еммануїл.

Делегації було надано пошану "як рівним братам у Христі". На думку македонської сторони, це великий крок вперед з боку Вселенського Патріархату, який відкриває шлях до вирішення проблеми Македонської Церкви.

"Вселенський Патріарх... висловив велику повагу до нашого духовного отця і Предстоятеля, який звернувся до Його Святості з особливим зверненням. Перед Патріархом також було прочитано чернече послання від імені всіх наших братів і сестер, - розповів єпископ Парфеній. - Потім Святіший Патріарх виголосив відповідне звернення, в якому висловив батьківську турботу про всіх нас і нашої Церкви. У результаті ми всі отримали благословення від нього».