Передача каплиці до ПЦУ у Володимирі: міський голова розповів, на якому етапі процес
Про це 3-го березня під час брифінгу повідомив міський голова Ігор Пальонка, передає Буг.
Йдеться про каплицю Святого Володимира у центрі міста, довкола якої раніше точилися дискусії щодо користування та документального оформлення.
Під час брифінгу міський голова Ігор Пальонка повідомив, що робота з документами перебуває у активній фазі:
«З каплицею розробили технічний паспорт, розробили облікову документацію. Зараз замовили грошову оцінку. Буде грошова оцінка виготовлена — і передаємо ці документи в управління культури обласної державної адміністрації. Тому що безпосереднє повноваження щодо реєстрації – у них», – зазначив міський голова.
Таким чином, у місті триває поетапна підготовча робота щодо юридичного врегулювання статусу каплиці та її передачі до Православної Церкви України.