Перемишльсько-Варшавська архиєпархія УГКЦ оголосила збір коштів для постраждалих від паводків у Західній Україні

Митрополит Євген Попович - фото 1
Митрополит Євген Попович
Джерело фото: УГКЦ
На офіційному інтернет-представництві Перемишльсько-Варшавської архиєпархії 29 червня 2020 року був опублікований Заклик архиєпископа і митрополита Євгена Поповича до збору коштів для допомоги постраждалим від паводок в західних областях України.

Про це повідмоляє Департамент інформації УГКЦ.

Архиєпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський звернув увагу своїх вірних на заклик Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава допомогти постраждалих від цього стихійного лиха.

Так, у всіх парафіях та місійних душпастирських пунктах Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ в неділю, 5 липня, відбудеться збір пожертв для постраждалих від паводків у Західній Україні.

Нагадаємо, що на території західних областей (Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська та Тернопільська) продовжуються роботи з ліквідації наслідків дощового паводку. У 70 населених пунктах (було 349) підтоплено 550 будинків (було 14456). Пошкоджено 582 км автодоріг (було 653) та 220 мостів (було 265). Доставлено для населення 120 кг продуктів харчування.

До благодійної допомоги постраждалим вже долучилися Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ, Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ, Коломийська єпархія УГКЦ та інші церковні структури.

Окрім того, під час недільної зустрічі з вірянами Папа Римський попросив молитися за успіх майбутньої Донорської конференції щодо Сирії, що проводиться Євросоюзом у співпраці з ООН, а також за населення Ємену, яке страждає від важкої гуманітарної кризи.

«Закликаю молитися… також за тих, кого вразили сильні повені в Західній Україні: нехай вони отримають Господню розраду і братню допомогу», — сказав Папа Римський.