Українці в Іспанії проведуть акцію протесту проти нищення Росією культурної спадщини

Сьогодні, 11:35
Україна і світ
Українці в Іспанії проведуть акцію протесту проти нищення Росією культурної спадщини - фото 1
В іспанському місті Малага українська громада вийде на акцію протесту, щоб привернути увагу європейського суспільства до воєнних злочинів російської федерації та цілеспрямованого руйнування релігійних і культурних об'єктів України.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на фейсбук-сторінці асоціації Ucrania eres tú.

Приводом для масштабного мітингу солідарності став нещодавній російський удар по столиці України, внаслідок якого постраждав Успенський собор Києво-Печерської лаври.

Організатори наголосили, що Росія продовжує системно нищити те, що створювалося століттями: міста, музеї, храми та життя людей, намагаючись повністю стерти українську ідентичність.

Тож головна мета маніфестації – не дати світу забути правду про геноцидну війну та нагадати, що Україна наразі бореться також і за право зберегти свою нематеріальну та матеріальну спадщину.

Патріотичний захід розпочнеться цієї п’ятниці, 19 червня, о 19:00 у самому центрі Малаги на пішохідній вулиці Ларіос (Calle Larios). Асоціація закликає долучитися до мітингу представників української діаспори, місцевих жителів та іноземних туристів.