Перша леді України звернулася до Всесвітньої Ради Церков

19 березня, 19:34
Україна і світ
Перша леді України звернулася до Всесвітньої Ради Церков - фото 1
Перша леді України Олена Зеленська звернулася до Всесвітньої Ради Церков з проханням стати посередником в організації гуманітарних коридорів і сприяти в допомозі українцям, які втікають від війни.

Лист поширив офіційний сайт Президента України.

"Я звертаюся до вас як до організації, що покликана проповідувати мир і братерство: будьте сьогодні голосом тих, хто страждає від війни! Донесіть до членів Всесвітньої Ради Церков важливість сповідування справедливості та миру на нашій землі, що йде з віри в Бога. Прошу вас і членів ВРЦ донести свій голос із засудженням війни та закликом до захисту мирного населення», – зазначила дружина Президента України.

З початку війни Олена Зеленська працює над гуманітарною підтримкою українців. Зокрема, вона активно взаємодіє з міжнародними організаціями, першими леді інших країн задля розв'язання гуманітарних криз в Україні. Зараз у її фокусі – надання необхідної допомоги дітям, матерям та збереження їхніх життів. Саме тому Олена Зеленська звернулася до Всесвітньої Ради Церков із закликом допомогти Україні.

Лист виконувачу обов’язків Генерального секретаря Всесвітньої Ради Церков Протоієрею Іоану Сауці - doc - 37.50 kb