• Головна
  • Новини
  • Перший обласний Форум сім’ї організовують релігійні організації Львівщини спільно з ОДА (оновлено)...

Перший обласний Форум сім’ї організовують релігійні організації Львівщини спільно з ОДА (оновлено)

06.09.2018, 13:45
Перший обласний Форум сім’ї організовують релігійні організації Львівщини спільно з ОДА (оновлено) - фото 1
13 вересня у національному університеті імені Івана Франка відбудеться перший Львівський обласний форум “Українська сім'я: виклики і завдання”.

13 вересня у національному університеті імені Івана Франка відбудеться перший Львівський обласний форум “Українська сім'я: виклики і завдання”.

300х250w.gif

Завданням заходу є об’єднання зусиль представників органів влади, громадських та релігійних організацій, закладів освіти та медицини для утвердження сімейних цінностей та спільна участь у формуванні державної сімейної політики регіону.

У Форумі візьмуть участь представники християнських, мусульманських та єврейських спільнот, представники Львівської обласної та районних адміністрацій, члени громадських організацій, науковці, освітяни, просімейні активісти та волонтери.

У першій частині програми Форуму – доповіді експертів на важливі питання сьогодення. Зокрема свої доповіді представлять такі ключові спікери Форуму:

о.Ігор Бойко, доктор морального богослов'я, ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (про ґендерну ідеологію, виклики та завдання в біоетичному аспекті); Уляна Оксенюк - володарка титулу Місіс Відкритий Світ Україна 2018, юрист з питань сімейного права (про відповідальне батьківство); Максим Бондаренко, учасник міжнародного руху Tato.net (про інтеграційну модель Центрів підтримки сімей в умовах військового конфлікту); Людмила Гридковець, завідувач кафедри психології та педагогіки Київського інституту бізнесу та технологій (про формування психосексуальної культури молоді) та Юрій Підлісний, доктор філософії, завідувач кафедри політичних наук, керівник програми “Етика-Політика-Економіка” УКУ (про нормотворчі процеси в контексті інституту сім’ї).

У другій частині Форуму відбуватимуться дискусії у тематичних секціях: законодавчі ініціативи стосовно сімейної політики, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, ґендерна ідеологія: міфи та реальність, жіноче лідерство в контексті сім’ї, сексуальна освіта в школах, партнерство і конкуренція у сучасній сім’ї. Учасниками дискусій будуть провідні спеціалісти та просімейні активісти.

Релігійні організації у панельних дискусіях представлятимуть такі спікери: о. Роман Лаба (РКЦ, м. Київ), о. Михайло Сивак (УПЦ КП), о.Михайло Коник (УПЦ МП), рабин Мордехай Шломо Болд,  Ернест Абкелямов, керівник культурного центру кримських татар та релігійної громади мусульман у Львові, о. Юрій Блажиєвський (УГКЦ), о.Микола Мишовський (РКЦ, м. Вінниця), о. Петро Майба (УГКЦ), о. Дмитро Романко (УГКЦ), о.Ростислав Пендюк (УГКЦ).

Форум ініціювала громадська організація "Платформа розвитку стосунків" за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та організовується у співпраці з Українським католицьким університетом, Комісією УГКЦ у справах родини, Львівською Архідієцезією Римо-католицької Церкви, представниками міських та обласних громадських організацій.

Найближчим часом організатори оприлюднять програму форуму.

Реєстрація для участі:  goo.gl/9shcuU

Координатор форуму – Ольга Матвійчук

Контактний телефон: 067 77 62 930

Електронна пошта: platorost@gmail.com

Слідкуйте за новинами, програмою та спікерами тут:

https://www.facebook.com/events/368992633588240/

ПРОГРАМА ЗАХОДУ