Під час обстрілів поранення отримав єпископ Волноваський УПЦ МП Амвросій

Під час обстрілів поранення отримав єпископ Волноваський УПЦ МП Амвросій - фото 1
Через обстріли на Донеччині вдруге постраждав Успенський Миколо-Василівський монастир під Волновахою. Цього разу поранено єпископа Волноваського Амвросія.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Повторний обстріл монастиря відбувся 28 березня 2022 року. У єпархії просять молитов про одужання пораненого владики Амвросія, вікарія Донецької єпархії УПЦ МП.

Владика став намісником Свято-Василівського монастиря 20 червня 2014 року.

3 квітня 2019 року Синод УПЦ МП ухвалив рішення про призначення його архиєреєм Волноваським, вікарієм Донецької єпархії.

6 квітня 2019 року Митрополит Онуфрій звершив архиєрейську хіротонію архимандрита Амвросія (Скобіоли) у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Як 20 березня РІСУ інформувала, через обстріли на Донеччині постраждали Успенський Миколо-Василівський чоловічий монастир у селі Микільське під Волновахою, у Маріуполі — каплиця святої мучениці Тетяни.

12 березня 2022 року через обстріл на території Миколо-Василівського монастиря в селі Микільське згорів будинок схиархимандрита Зосими (Сокура) – засновника монастиря.

У монастирських будинках вибиті вікна, ніхто з насельників не постраждав.

У Маріуполі через бойові дії постраждала каплиця святої мучениці Тетяни, що розташована на території Приазовського державного технічного університету.