Під час реконструкції келій Флорівського монастиря допущено розтрату бюджетних коштів, - прокуратура
Про це повідомляє «Главком» із посиланням на прес-службу Київської міської прокуратури.
Прокурори Деснянської окружної прокуратури м. Києва повідомили про підозру колишньому заступнику генерального директора з питань реставрації та експлуатації Київського науково-методичного центру по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури заповідних територій виконавчого органу Київради (КМДА).
За даними прокуратури, екс-посадовець підозрюється у розтраті бюджетних коштів під час реставрації пам’ятки містобудування й архітектури національного значення – корпусу Флорівського монастиря.
Слідство встановило, що підозрюваний уклав договір із товариством-підрядником на виконання робіт з реставрації пам’ятки архітектури. «Попри те, що частину робіт виконали неякісно, частину – за завищеною вартістю, підряднику перерахували оплату за такі роботи», – зазначили у прокуратурі.
Висновками проведених судових експертиз підтверджено збитки столичному бюджету на суму 660 тис. грн.
Флорівський монастир, розташований у серці Подолу, між Контрактовою площею та Замковою горою, є справжньою перлиною стародавнього Києва. Вперше ця жіноча обитель згадується в літописах 1566 року.