Під час зустрічі з єпископами Мелхітської Греко-Католицької Церкви Папа згадав про війну в Україні

20 червня, 14:23
Католики
Під час зустрічі з єпископами Мелхітської Греко-Католицької Церкви Папа згадав про війну в Україні - фото 1
18 червня Папа Франциск прийняв на аудієнції єпископів Мелхітської Греко-Католицької Церкви, які в Римі розпочали Синод Церкви на чолі з Патріархом Юсефом Абсі. Святіший Отець поділився своїми думками про душпастирську турботу про вірних, які переживають життєві трагедії, а також про відповіді на виклики сучасних обставин, які переживає Мелхітська Греко-Католицька Церква.

За повідомленням Радіо Ватикану, Папа Франциск привітав членів Синоду. Святіший Отець пригадав про військову агресію в Україні, а також збройний конфлікт у Сирії.

«Мені неодноразово трапилася нагода зустрітися і вислухати історію когось з молодих сирійців, що прибули сюди. І мене вразила трагедія, яку він носить собі через те, що пережив і побачив, його погляд, майже позбавлений надії, неспроможний мріяти про майбутнє своєї землі. Ми не можемо допустити, щоб з очей та сердець молодих людей і сімей зникла навіть остання іскра надії! Тому я знову звертаюся до всіх тих, хто несе відповідальність як всередині країни, так і в міжнародному співтоваристві, щоб було досягнуто справедливе і належне вирішення сирійської драми», – закликав Папа Франциск.

Великою стурбованістю Мелхітської Церкви в наш час є той факт, що християни масово виїжджають із Сирії. Папа поділяє цю стурбованість, але підкреслив, що глобальний вимір, якого набуває ця Церква, є не тільки викликом, але також шансом. На думку Святішого Отця, це можливість, яка полягає в тому, щоб «залишатися вкоріненими у своїх традиціях і витоках, однак, відкриваючись для того, щоб прислухатися до часів і місць, де ви розсіяні, щоб відповісти на те, що Господь просить від вашої Церкви сьогодні», – зауважив Папа Франциск.