Під Харковом освячено хрест на місці майбутнього храму ПЦУ

Під Харковом освячено хрест на місці майбутнього храму ПЦУ - фото 1
В День Святої Трійці було здійснено чин освячення хреста та закладку каменя під майбутнє будівництво храму на честь святого преподобного Агапіта Печерського у селищі Покотилівка Височанської об’єднаної територіальної громади Харківської області. Богослужіння очолив єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.

Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

На подію зібралися близько півтисячі мешканців Покотилівки на чолі з представниками місцевої влади.

Єпископ Митрофан після звершення чину освячення наголосив на символічності заснування покотилівської парафії саме в день народження Церкви Христової – свято П’ятдесятниці.

Настоятель подякував гостям за участь у святі та окремо відзначив ініціативну групу, громадських діячів і волонтерів.

«Сьогодні, коли наш багатостраждальний народ переживає таку велику біду, переживає велике випробування війною, відбувається освячення місця для будівництва храму. Це ще один крок до наближення нашої спільної перемоги. Тому що українська Церква, українська святиня — це душа українського народу, і ми свято віримо, що тут в майбутньому храм буде наповнений духом християнства, любові, милосердя, молитви, патріотизму. З кожним днем зростає наша упевненість в тому, що Україна з Божою допомогою переможе агресора і почне відбудову. Це буде нова сторінка в історії Української держави, яка всьому світові показала приклад національного єднання, мужності, патріотизму», – наголосив настоятель нової парафії єрей Леонід Коренський.