Підліток із Британії зібрав понад £250 тисяч для допомоги українським біженцям

Підліток із Британії зібрав понад £250 тисяч для допомоги українським біженцям - фото 1
12-річний хлопчик із Великобританії зібрав близько 255 тисяч фунтів стерлінгів для допомоги українським біженцям-дітям

Габріель Кларк із Камбрії (графство на північному заході Англії) вирізьбив із дерева миску і хотів її продати через соцмережі, а гроші передати українським дітям., повідомляє Християнський мегапортал inVictory із посиланням на BBC.

Ідея Габріеля стала вірусною, коли його батько закликав людей підписатися на акаунт сина в Instagram. Твіти підтримки написали авторка Поттеріани Джоан К.Роулінг, комік Стівен Фрая і актор Джейсон Айзекс.

На Пасху 17 квітня оголосили переможця квітневої лотереї, але сторінка для збору коштів була відкрита ще шість днів. Габріель, що захопився столярними роботами після того, як йому подарували молоток діда, сказав, що його вразили пожертви, які спрямують на благодійність.

«Я сподіваюся, що ці гроші допоможуть організації Save the Children допомогти дітям, які постраждали від війни – їжею, водою і безпечним місцем для сну», — сказав він.

На дерев’яній мисці були нанесені синьо-жовті кільця, що символізують український прапор.

Батько Габріеля, Річард, зазначив, що на початку син поставив перед собою мету зібрати 5000 фунтів стерлінгів.

«Я ніколи не думав, що мій твіт перетвориться в таку дивовижну річ, — сказав він. – Якимось чином це призвело до того, що люди пожертвували понад 250 000 фунтів стерлінгів на допомогу дітям України».