Підтримайте збірку на лікування і реабілітацію Героїв з щелепно-лицевими травмами

04 вересня, 14:30
Анонс
Підтримайте збірку на лікування і реабілітацію Героїв з щелепно-лицевими травмами - фото 1
Фонд миру та розвитку запрошує українців підтримати проект "Титанові обличчя України". Йдеться про закупівлю медичних наборів для операцій з реконструкції обличчя військових та цивільних людей, які стали жертвами війни Росії проти України, та їх реабілітацію.

У рамках цього проекту Фонд за підтримки донорів зі США вже закупив у 2022-2023 роках 8 таких медичних наборів на суму понад 100 тис.$ і передав їх у лікарні у Києві, Одесі та Запоріжжі. Але таких наборів потрібно набагато більше.

Зокрема, першочерговим завданням зараз є збір коштів для подальшого лікування і реабілітації Героїв, яким уже поставили лицеві пластини або шурупи, які передав Фонд.

"Хірургів, які рятують життя та обличчя, та пацієнтів, які відбудовують своє життя з новими обличчями, ми вважаємо Титанами патріотизму, віри та любові до Батьківщини. Ми дякуємо хірургам, донорам зі США, жертводавцям проекту! Завдяки вам ці хлопці будують життя далі! Ми віримо, що зможемо допомогти Титанам духу рухатися у своє інше, але дуже важливе для нас усіх майбутнє життя після реабілітації", — запевняють у Фонді миру та розвитку.

Напередодні Дня Незалежності було представлено відео про порятунок та реконструкцію облич цих людей, яким вдалося вже допомогти. Хлопці дали інтервʼю, бажаючи подякувати донорам і допомогти отримати більше медичних наборів для інших пацієнтів з щелепно-лицевими травмами.

Підтримати цих людей можна за посиланням: p-d-f.org.ua/together. У призначені просимо вказати Титанові обличчя.

Довідка: Фонд миру та розвитку до повномасштабного вторгення займався розвитком освіти і медицини в Україні. У воєнний час зосередив свою увагу на допомозі пораненим, гуманітарній допомозі найбільш вразливим верствам населення — поранені, діти, позбавлені батьківського піклування, рідні загиблих воїнів, немічні літні люди. Також зараз Фонд готує програми швидкого обміну досвідом вітчизняних лікарів з передовими медичними центрами в США.

Фонд є одним з партнерів РІСУ та підтримує проект "Віра в професії".