Після публікації про ймовірну насильницьку смерть митрополита Митрофана в УПЦ МП раптом змінили причину смерті

Після публікації про ймовірну насильницьку смерть митрополита Митрофана в УПЦ МП раптом змінили причину смерті - фото 1
Луганська єпархія УПЦ МП змінила причину смерті митрополита і опублікувала спеціальну заяву з цього приводу.

Про це інформує Главком.

«Через те, що у ЗМІ з'явилася інформація, що натякає на нібито насильницьку смерть митрополита Луганського і Алчевського Митрофана, повідомляємо наступне:

...При розтині була встановлена справжня причина смерті – інсульт, на тлі хронічної хвороби серця. За кілька днів до смерті митрополит Митрофан скаржився на погане самопочуття і різкі перепади тиску, що, ймовірно, і призвело до інсульту і падіння, в результаті якого він вдарився головою об бетонні сходи будинку», – заявили в УПЦ МП.

Після публікації про ймовірну насильницьку смерть митрополита Митрофана в УПЦ МП раптом змінили причину смерті - фото 74520

 

Ще кілька днів тому Луганська єпархія на своєму офіційному сайті розмістила повідомлення про те, що причиною смерті став інфаркт.

При цьому жодних подробиць про обставини того, що сталося, не було.Між тим, в мережі інтернет почали ширитися чутки, що нібито смерть наступила після спілкування впливогого митрополита з місцевими «силовиками», один із яких вдарив впливового ієрарха, але не розрахував сили і випадково вбив.

«Главком» опублікував висновки судово-медичної експертизи, яку видали покійному у так званій «ЛНР».

Після публікації про ймовірну насильницьку смерть митрополита Митрофана в УПЦ МП раптом змінили причину смерті - фото 74522

 

У них ідеться про те, що помер митрополит внаслідок травми голови.

Після публікації документу та інтерв'ю з митрополитом Климентом (Вечерею), причину смерті на сайті єпархії було змінено.

Зазначимо, митрополит Митрофан був одним із тих митрополитів Церкви у єдності з Московським Патріархатом, який служив на окупованій території, його обвинувачували в співпраці з бойовиками, його діяльністю цікавилися українські спецслужби.

Окрім того, митрополит Митрофан до вручення Томосу ПЦУ входив до Комісії Московського Патріархату для ведення переговорів «з тими, хто відокремився від церковного спілкування».