Після Великодня у Львові покращилася COVID-статистика

05 травня, 10:00
Суспільство
Число інфікованих COVID-19 на Львівщині зменшується стрімкими темпами.  За оперативними даними, за минулу добу лабораторні центри провели 796 ПЛР-тестів. Відтак, 48 – позитивні, серед них львів’ян – 30.

Про це інформує офіційний сайт ЛМР.

Загалом в стаціонарах перебуває 599 осіб: 564 з них має Covid-19, 52 – у реанімації, 24 людини підключено до апаратів ШВЛ. За останню добу до медзакладів поступило 24 особи, виписано – 5.

«Цьогоріч на Великдень у львів’ян було стишене відчуття свята, бо зазвичай люди гуляють, веселяться, долучаються до загальноміських гаївок, Обливаного понеділка. Цього разу ніяких заходів не проводилось, але ми бачимо в цьому плюси. Зараз достатньо рівна ситуація у Львові із захворюваністю на коронавірус. Сьогодні ми маємо показник, який в нас був в березні, коли ситуація була значно кращою, перед великим локдауном. Хочу звернутись до всіх мешканців з великим проханням бути максимально обережними. Сьогодні всі діти пішли в школи і я б дуже хотів, щоб ми в такому спокійному режимі довели цей навчальний рік до кінця», – наголосив під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» міський голова Львова Андрій Садовий.