Пластуни передали Предстоятелю ПЦУ Вифлеємський вогонь миру

04.01.2021, 12:10
Культура
Пластуни передали Предстоятелю ПЦУ Вифлеємський вогонь миру - фото 1
Предстоятель ПЦУ Епіфаній у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі 3 січня прийняв у представників української скаутської організації традиційний Вифлеємський вогонь миру.

Дівчата та юнаки з Пласту розповіли Митрополиту Епіфанію про історію розповсюдження цього вогню та передали Його Блаженству лампаду, повідомляє сайт ПЦУ.

«Сьогодні ми вдячні за те, що маємо це світло миру – лампаду, яка запалена у вифлеємській печері, на місці народження Господа нашого Ісуса Христа... Я бажаю, щоб в новому календарному році Господь сподобив нас загального миру. Щоб справедливий мир запанував у нашій українській державі, щоб була завершена ця страшна неоголошена російсько-українська війна й щоб ми подолали згубну коронавірусну хворобу, яка розділяє нас. Нехай Боже благословення перебуває з усіма нами», – зокрема сказав Блаженнійший владика.

«А вам, нашій патріотичній українській молоді, я дякую за те, що ви трудитеся і несете це світло Істини у світ. Нехай Господь укріпляє ваші сили і дає можливість і надалі спільно з Церквою творити добрі справи», – підсумував Предстоятель.