По всій Франції запалюватимуть свічки та молитимуться за Україну

02 березня, 15:22
Світові
По всій Франції запалюватимуть свічки та молитимуться за Україну - фото 1
Французька благодійна організація «Діло Сходу» (l'Œuvre d'Orient) організовує благодійну акцію під назвою «Ланцюг світла для України». Асоціація пропонує запалити придбану за пожертву свічку, «супроводжуючи це молитвою в сопричасті з українцями».

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Організація «Діло Сходу», що з 1924 року підтримує християн в Україні, пропонує католицьким дієцезіям, парафіям і школам по всій Франції запалити свічку під час Великого Посту в молитві за всіх українців. Пожертви, які зберуть під час акції, що триватиме до 9 квітня, направлять на підтримку Української Греко-Католицької Церкви в її служінні своєму народові.

Асоціація планує розповсюдити 20 000 свічок із зображенням українського прапора та греко-католицького хреста усім, хто має намір приєднатися до діла милосердя у молитві за припинення війни в Україні. До кожної свічки додаватимуть картку з молитвою, в якій є прохання до Бога «відкрити наші очі і серця, даруючи нам мужність будувати мир», та підтримувати в кожному з нас «полум'я надії, щоб ми з наполегливістю робили вибір на користь діалогу та примирення, щоб мир врешті-решт переміг».

З самого початку широкомасштабної війни організація «Діло Сходу» засвідчила свою солідарність з терплячим українським народом, розвиваючи гуманітарну місію.

Нещодавно, напередодні Різдва, у відповідь на дефіцит електроенергії, працівники асоціації доставили в Україну 42 генератори, щоб допомогти впоратися з холодом та перебоями в електропостачанні. Генератори розподілили між греко-католицькими парафіями та сім'ями Києва, Харкова та Чернівців.

Раніше асоціація надсилала в Україну машини швидкої допомоги та кілька сотень тон речей найпершої потреби. Благодійники працюють безпосередньо з сім'ями або громадами, які постраждали від війни, пов'язуючи їх з французькими громадами для створення мережі солідарності.

Задля ширшого аналізу потреб вимушено переміщених українців та активного реагування на виклики, співробітники «Діла Сходу» декілька разів їздили до України з гуманітарними місіями.