Поблизу Крилоса освятили землю під будівництво монастиря УГКЦ

Поблизу Крилоса освятили землю під будівництво монастиря УГКЦ - фото 1
Архиєпископ і митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин 26 квітня освятив земельну ділянку під будівництво чоловічого монастиря в с. Єзупіль, поблизу відпустового місця «Духова криниця», а також неподалік с. Крилос (давній Галич).

Про це повідомляє Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії.

Будівництво монастиря провадять отці Згромадження Воплоченого Слова.

За словами ченців, багато століть тому саме на цьому місці стояв Свято-Іванівський монастир, у якому вірні черпали духовну силу й занурювалися в молитву.

Владика Володимир Війтишин очолив молебень до блаженних священномучеників станіславівських Симеона Лукача, Григорія Хомишина та Івана Слезюка, у співслужінні з духовенством Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Опісля цього митрополит звернувся до присутніх, зазначивши, що будівництво монастиря — це не лише відновлення історичної спадщини, а й сповнення Божого задуму.

«Те, що на цьому місті постане дім молитви — монастир, — це насамперед Божий план, який нам не під силу усвідомити, — сказав архиєрей. — Та ми знаємо історію цього святого місця й сьогодні можемо ще більше Його прославити: багато людей приїжджає сюди за тілесним оздоровленням, вірячи в цілющу силу води, але прагнемо, щоб тут люди могли оздоровити себе й духовно — у молитві, Таїнствах Сповіді та Святого Причастя. Сьогоднішню молитву заносимо до Господа, щоби Він благословив наші наміри. Бо коли Бог опікується, то й будівничим буде легше».