Почаївська Лавра стала підрядником у реконструкції однієї із автозаправок у столиці

20 січня, 15:00
Православні
Почаївська Лавра стала підрядником у реконструкції однієї із автозаправок у столиці - фото 1
Згідно з дозволом Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Почаївська Свято-Успенська Лавра буде підрядником у реконструкції одного із автозаправних комплексів у Києві.

Про це йдеться на Порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, повідомляє За Збручем.

Будівельні роботи щодо «реконструкції автозаправного комплексу в частині влаштування мийки самообслуговування» погодили одному із приватних підприємств столиці, яке у травні 2020 року підпасало відповідний договір із Почаївською Лаврою УПЦ МП. Сума контракту при цьому не розголошується.

Наданню дозволу на реконструкцію передувало проведення аж 7 перевірок проекту, проте питань щодо монастиря УПЦ МП у якості підрядника у експертів вочевидь не виникло.

У повідомленні зауважується, що ще у липні минулого року на чернецькому з’їзді УПЦ МП у Почаївській Лаврі монахи просили керівництво держави знизити оподаткування та тарифи для монастирів, оскільки вони є неприбутковими організацями.

Нагадаємо, на Тернопільщині продовжується активне будівництво храмів УПЦ МП, яке фінансує мережа автозаправок «БРСМ-Нафта».

Так,10 червня у селі Гніздичне митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій звершив чин освячення нового храму УПЦ МП.

Як повідомили на офіційному сайті Тернопільської єпархії церкви Московського патріархату, будівництво храму у селі проспонсорував одіозний бізнесмен, власник мережі автозаправних станцій Андрій Біба.