Почаївські монахи стверджують, що Успіння Богородиці "чітко описано в Біблії"

08.08.2021, 09:07
Культура
Почаївські монахи стверджують, що Успіння Богородиці "чітко описано в Біблії" - фото 1
"Перехід (успіння) Божої Матері зі світу живих на небеса. Цей епізод чітко описаний в Біблії, де розповідається, що вона довгий час зверталася до Господа з молитвами, просячи забрати її на небо. Одного разу до неї прийшов Гавриїл і повідомив, що незабаром вона знайде спокій ", - таким несподіваним чином подається Успіння Пресвятої Богородиці на офіційній сторінйф Свято-Успенської Почаївської лаври УПЦ МП.

Про це повідомляє Портал "Credo.Press". Апокрифічний текст був розміщений на сторінці ще три роки тому, однак блогери звернули на нього увагу зараз, напередодні чергового Успенського посту. Текст є поясненням до ікони Успіння.

У пості також рекомендується щодня молитися перед образом Успіння - "щоб отримати впевненість у своїх силах" і "викорінити страх перед фізичною смертю" ( "пам'ять про смерть" традиційно вважається важливою християнської чеснотою). "Ікона« Успіння Пресвятої Богородиці "може використовуватися для сповіді", - наголошується в тексті.

Завершується пост відкрито окультними вченнями: "Православні образи є найпотужнішою захистом, які допомагають вберегти будинок і всіх мешканців від різних проблем. Ікона« Успіння Пресвятої Богородиці "оточить всі позитивною енергетикою і буде відштовхувати негатив у будь-якому його прояві".