Почесний Патріарх Філарет звернувся до Митрополита УПЦ МП Онуфрія: час визначитися, на чиєму ви боці

Почесний Патріарх Філарет звернувся до Митрополита УПЦ МП Онуфрія: час визначитися, на чиєму ви боці - фото 1
Філарет пропонує УПЦ МП об'єднуватися, адже війна показала, що від Москви треба відійти.

Почесний Патріарх Філарет звернувся до митрополита Церкви Московського Патріархату в Україні Онуфрія із закликом про об’єднання. Про це йдеться у зверненні почесного Патріарха, опублікованого у Facebook.

"У тяжкий час для українського народу, коли віроломна Росія розпочала та веде проти України страшну та підступну війну, а керівництво Російської Православної Церкви сприяє цьому безумству, коли гинуть кращі сини та дочки України, стаючи на захист рідної Батьківщини, як Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату, пропоную Вам об’єднатися в єдину помісну автокефальну Українську Православну Церкву, яка служитиме виключно інтересам українського народу.

Сьогодні кожен має визначитися на чийому він боці: добра чи зла, правди чи неправди, Авеля чи Каїна. Відійдіть від Москви та зробіть свій вибір заради Христа і це допоможе перемогти агресора, зупинити смертоносну війну, об’єднає всіх українців, принесе мир в Україну, збереже її цілісність і незалежність.

Прошу Вас, зробіть цей історичний і рішучий вибір на бік правди та України", - йдеться у дописі почесного Патріарха Філарета.