"Подарунок Ісусу на Різдво": волонтери УЦХВЄ роздали сім тисяч продуктових наборів та Євангелій у 10 областях

"Подарунок Ісусу на Різдво": волонтери УЦХВЄ роздали сім тисяч продуктових наборів та Євангелій у 10 областях - фото 1
Служителі соціального департаменту Церкви християн віри єванлельської 25 грудня завітали у домівки малозабезпечених родин в містах і селах десяти областей, щоб привітати та передати подарунки.

Про це повідомляє сайт УЦХВЄ.

Разом із святковими наборами продуктів родинам подарували «Новий Заповіт» та маленький молитовник із «Отче наш», молитвою покаяння і 90 псалмом. Коли люди розчулено дякували (більшість з них не сподівалися на такі відвідини), волонтери просили дякувати Господу – це Його прихід на цю землю приніс нам радість Різдва!

Зокрема, акція пройшла в Сумській, Чернігівській, Черкаській, Полтавській, Рівненській, Житомирській, Вінницькій, Кіровоградській та Хмельницькій областях, а також у місті Києві та області. Окрім адресної допомоги людям, які опинились в складних життєвих обставинах, подарунки роздавали на площах і вулицях населених пунктів – пенсіонери, незаможні і багатодітні родини отримували своє благословіння.

«Люди на день народження дарують подарунки один одному. Ми теж вирішили зробити подарунок Ісусу Христу на Різдво. Він же сказав: «Що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили» (Мт.25:40). Таким чином, навідуючи голодних і спраглих, тих, хто знаходиться у в’язниці або хворіє, ми з вами навідуємо Його Самого», – ділиться директор Департаменту соціального служіння УЦХВЄ В’ячеслав Когут.

За його словами, різдвяні подарунки, придбані за пожертви благодійників, були надіслані також для довічно ув’язнених у кількох установах позбавлення волі в різних областях України.

Як очікується, 7 січня пройде черговий етап благодійних акцій, започаткованих департаментом.

'Подарунок Ісусу на Різдво': волонтери УЦХВЄ роздали сім тисяч продуктових наборів та Євангелій у 10 областях - фото 64649

 

Теги: #УЦХВЄ