Похорон воїна Артемія Димида. Наживо із Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла у Львові

21 червня, 10:59
Суспільство
Похорон воїна Артемія Димида. Наживо із Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла у Львові - фото 1
"Живе ТБ" веде пряму трансляцію чину похорону новітнього Героя України.

27-річний Артемій Димид загинув на війні 18 червня 2022 року, захищаючи Україну від російських окупантів. Його накрило мінометним вогнем коло Донецька. Артемій — син отця Михайла Димида, першого ректора та викладача УКУ, капелана Майдану, та Іванки Крип‘якевич-Димид, відомої іконописиці. Правнук історика Івана Крип’якевича та священника й скрипаля Артемія Цегельського, що сім років провів на засланні в Сибіру.

Активний учасник Революції Гідності, служив у батальйоні спецпризначення «Гарпун» та батальйоні «Азов».

За ініціативи сім’ї загиблого воїна Артема Димида, Український католицький університет започатковує стипендійний фонд імені Артемія Димида. Стипендію в університеті надаватимуть пластунам, які вступатимуть на бакалаврські та магістерські програми УКУ.

Фонд створено у співпраці з національною скаутською організацією «Пласт» та брендом українського одягу «Авіація Галичини», частиною команди якого він був.

За словами проректорки Українського католицького університету Наталки Климовської, спільна ціль — зібрати 75 тисяч доларів у сталий фонд (ендаумент), який дозволить генерувати стипендію імені Артема Димида та відповідно покривати витрати на навчання студента/студентки в університеті щороку.

Скласти пожертву на стипендійний фонд імені Артема Димида можна за посиланням https://supporting.ucu.edu.ua/donate/?order=artem_dymyd