Покараний за бійку єпископ ПЦУ вибачився за "іміджеві втрати Церкви"

Покараний за бійку єпископ ПЦУ вибачився за "іміджеві втрати Церкви" - фото 1
Архиєрей приховав усі свої пости в соцмережі і закрив коментарі. Перед усіма вибачився

Після того, як Предстоятель Православної Церкви України Миторополит Епіфаній усунув титулярного єпископа Шепетівського Адріана (Кулика) від виконання архиєрейських обов'язків, винуватець скандалу оприлюднив допис у Фейсбук.

"Зустрічався з Предстоятелем. Каюся, що спричинив репутаційні й іміджеві втрати для всієї Церкви. Закриваю всі свої пости і коментарі. Указ про моє покарання вже опублікований. Єдине коротке пояснення щодо інциденту - я заступився за беззахисну маленьку жіночку перед зухвалою хабалкою. У всіх перепрошую", - написав він у соцмережі.

Покараний за бійку єпископ ПЦУ вибачився за

Нагадаємо, 30 жовтня на телеканалі ICTV вийшов сюжет, що єпископ Адріан побив свою сусідку. Це сталося, за словами постраждалої, через її собаку, який нібито гавкав і заважав священикові і його родині.

На скандал відреагували в ПЦУ.

"На період проведення розслідування в справі з 2 листопада 2021 року усунути титулярного єпископа Шепетівського Адріана (Кулика) від виконання архієрейських обов'язків і благословити його утриматися від здійснення публічних богослужінь. Передати розгляд справи Священному Синоду для прийняття належного рішення", - таке рішення прийняв Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній.