Поклонська зізналася, що з бунтівним схиігуменем Сергієм її познайомили люди з керівництва Росгвардії

Поклонська зізналася, що з бунтівним схиігуменем Сергієм її познайомили люди з керівництва Росгвардії - фото 1
Депутата Держдуми РФ Наталію Поклонську зі схиігуменнм Сергієм (Романовим) познайомили люди, наближені до глави Росгвардіі Віктора Золотова.

В інтерв'ю Ксенії Собчак Поклонська розповіла, як її вперше привезли на Урал, щоб представити «дивовижному старця», повідомляє Портал «Credo.Press».

«Сергій ніколи не був моїм духівником. Я їздила до нього, я дивилася, придивлялася, мені було цікаво. Я до цього зі старцями не зустрічалася. Я з проблемами до нього не приїжджала. Ми навіть з ним іноді сперечалися, він говорив, що не треба так активно, треба по-іншому поступати, а я ніколи не слухала », - розповіла депутат.

За її словами, зараз люди, які познайомили її з Сергієм, займаються її безпекою. Чи є сам Золотов прихожанином старця, Поклонська, за її словами, не знає.

Поклонська також відмовилася коментувати протистояння Сергія з Патріархом Кирилом (Гундяєвим) і відлучення схиігумена від РПЦ.
«Я зрозуміла, що це не моє, я побачила, що я вірю по-іншому. Сергій хороша людина, я не маю права його засуджувати. Я не бачила, щоб в монастирі когось били, щоб там плакали діти. Я не знаю, брешуть [колишні вихованці монастиря], але я цього не бачила. По-людськи Сергію я хочу побажати терпіння, сил, добра, всього хорошого. Звичайно, я не підтримую його в його промовах. У нас є Патріарх, ціла служба, яка проводить роботу з цього напрямку », - сказала вона.

У минулому Наталя Поклонська часто відвідувала Средньоуральский жіночий монастир, де живе о. Сергій. Останній раз вони разом випустили відеозвернення влітку 2019 року, в якому Сергій закликав не брати участь в акціях протесту в Москві і «не слухати всяких навальних». Наталя Поклонська про акції протесту в відео не говорить. Вона розповідає, що подарувала монастирю перстень Миколи II, який останнім часом перебував у Криму. Вона також розповідає про «диво», яке відбулося з нею завдяки артефакту.

На початку цього року з'явилася інформація, що Поклонська більше не відвідує о. Сергія. У недавніх відео, які Средньоуральскій старець випускає в великих кількостях, він критикує Поклонску за її поведінку і за розлучення.