Поліція, медики та кошти на ПЛР-лабораторію в Умані , - така домовленість між Черкаською ОДА та Ізраїлем

Поліція, медики та кошти на ПЛР-лабораторію в Умані , - така домовленість між Черкаською ОДА та Ізраїлем - фото 1
Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук 8 вересня розповів про результати зустрічі із Надзвичайном та Повноважним  Послом Ізраїлю в Україні Джоелем Ліоном. За його словами, ізраїльська сторона забезпечила у районі паломництва присутність правоохоронців.

Окрім того, на рахунок Уманської міської лікарні вже надійшли перші 700 тисяч гривень для облаштування ПЛР-лабораторії, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Додамо, 2 вересня в Умані відбулася спільна зустріч голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука, Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Джоела Ліона, представників правоохоронних органів та інших профільних служб.

У ході зустрічі голова Черкаської ОДА наполіг, щоб цього року, як і раніше, ізраїльська строна забезпечила в Умані присутність поліцейських та медиків. Зі свого боку область підсилила чергування та залучила додаткові ресурси.

"У результаті переговорів для захисту правопорядку додатково в район паломництва прибудуть 6 поліцейських із Ізраїлю. Готуємося до приїзду медиків. Також представники іудейських спільнот пообіцяли сприяти створенню власної ПЛР-лабораторії в Уманській міській лікарні. Перші 700 тисяч гривень вже надійшли на рахунок лікарні! За ці кошти вдасться капітально відремонтувати приміщення. Власна лобораторія зробить боротьбу уманчан із СOVID-19 в рази ефективнішою", – повідомив Сергій Сергійчук, наголосивши, що лише у співпраці обох сторін можна забезпечити дотримання протиепідемічних заходів та гарантувати безпеку як громадян України, так і паломників.