• Головна
  • Новини
  • Померла Олеся Саноцька – ззасновниця «Спільноти взаємодопомоги Оселя»...

Померла Олеся Саноцька – ззасновниця «Спільноти взаємодопомоги Оселя»

25.04.2016, 10:37
Померла Олеся Саноцька – ззасновниця «Спільноти взаємодопомоги Оселя» - фото 1
У Львові, у Винниках, 24 квітня померла Олеся Саноцька – засновниця і керівник Львівської міської громадської організації «Спільнота взаємодопомоги Оселя».

ArticleI.jpg-nnn.jpgУ Львові, у Винниках, 24 квітня померла Олеся Саноцька – засновниця і керівник Львівської міської громадської організації «Спільнота взаємодопомоги Оселя».

Олеся Саноцька народилася в 1970 році у Львові. Закінчила Львівський державний коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. Івана Труша. Працювала художником-декоратором, була волонтером громадської організації «Дорога». Після стажування у польських і французьких організаціях, що займаються проблемами залежності і бездомності, почала вивчати соціальну роботу. У 2002 році заснувала у Львові спільноту «Оселя» - неприбуткову організацію, яка однією з перших в Україні почала надавати підтримку безпритульним.

Люди в «Оселі» живуть однією великою родиною, разом працюють, ведуть спільне господарство та допомагають іншим.

Організація також облаштувала майстерні з ремонту меблів. Отримані кошти ідуть на утримання Спільноти та акції солідарності – роздачі їжі безпритульним в центрі міста.

За роки своєї благодійної діяльності Олеся Саноцька врятувала від смерті сотні безпритульних.