Порошенко зустрівся з Патріархом Варфоломієм

Порошенко зустрівся з Патріархом Варфоломієм - фото 1
П’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко зустрівся із Вселенським Патріархом Варфоломієм.

Про зустріч було домовлено під час телефонної розмови 15 грудня у річницю Об’єднавчого Собору, повідомляє LB.ua з посиланням на прес-службу “Євросолідарності”.

Як повідомив Петро Порошенко на своїй сторінці у мережі Facebook, сторони обговорили перспективи подальшого розвитку і підтримки Православної Церкви України, у першу чергу визнання її іншими Православними Церквами-сестрами, відзначили важливість подальшого укріплення та розвитку ПЦУ як запоруки єднання українського суспільства.

Вселенський Патріарх Варфоломій привітав Петра Порошенка і весь український народ із прийдешніми різдвяними святами. Його Всесвятість передав благословіння українському народу для того, щоб в країні був мир і добробут.

Як відомо, 15 грудня Петро Порошенко провів телефонну розмову із Вселенським Патріархом Варфоломієм. Його Всесвятість привітав п’ятого Президента із річницею Об’єднавчого Собору і запросив відвідати резиденцію Вселенського Патріарха на Фанарі.